ПРО НАС

Wings - це інтернет-магазин з продажу валіз, сумок та рюкзаків з доставкою по Україні.

Магазин валіз Wings створений спеціально для мандрівників, які прагнуть наповнити кожну поїздку комфортом, зручністю, простотою, досягти яких дозволяють валізи. В даний час валіза на колесах - найбільш затребуваний вид дорожніх сумок. В такі валізи можна помістити велику кількість багажу, вони зручні в транспортуванні. Якщо Ви хочете купити валізу, Ви потрапили за адресою! У нашому магазині Wings ви знайдете великий вибір валіз та чемоданів за прийнятними цінами. Ми прагнемо зробити покупки в інтернеті зручними, а контакт з магазином швидким і ефективним. Ми працюємо над асортиментом, щоб ви мали можливість купувати хороші та сучасні речі. Ми розвиваємо функціональність магазину, щоб процес покупки був швидким там комфортним.

Співпраця з нами

Якщо поки немає можливості створити свій сайт для продажу сумок та валіз почніть з продажів в соціальних мережах, створіть свою торгову сторінку, в якісь із соціальних мереж та органічно або за допомогою реклами можете її розкрутити

Як працює сама схема постачальника, дропшипінг?

Ви знаходите покупців і коли людина вам зробила замовлення і оплатила, ви робите замовлення нам, оплачуєте тільки ціну опту, ваша націнка залишається у вас, ми відправляємо товар відразу на клієнта і даємо вам ттн який ви даєте своєму клієнтові.

Способи доставки та оплати читайте в нас на сайті
Якщо на ваше замовлення товару немає в наявності, повідомимо вам про це після закупівлі, перерахуємо гроші на карту, запропонуємо заміну або віднімемо з наступного замовлення (на ваш розсуд)